Często biorąc pożyczkę mamy do wybory kilka sposobów na wypłatę  pozyskanych środków. Wśród wymienionych zazwyczaj znajduje się czek GIRO. Ale co to właściwie jest?

Czek giro jest zwykłym czekiem który można zrealizować w dowolnej placówce Poczty Polskiej i Banku Pocztowego.  Czeki były kiedyś bardzo popularnym sposobem wypłaty środków, jednak w dobie bankowości internetowej oraz nowoczesnych metod płatności zostały wyparte. Nadal jednak są bardzo popularne wśród firm pożyczkowych.

Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie posiadają konta bankowego. Lub nie chcą z niego korzystać, ponieważ mają wspólne konto z małżonkiem, lub korzystają tylko z firmowego konta.  Z takiego rozwiązania korzysta wiele osób starszych, ale także osób, którym zależy na czasie realizacji – nie musimy czekać na zaksięgowanie przelewu. Czek GIRO można zrealizować  natychmiast po jego otrzymaniu. Oczywiście w godzinach pracy placówek pocztowych.

Aby zrealizować czek należy udać się na pocztę, okazać czek oraz dowód osobisty i można cieszyć się środkami we własnym portfelu.

Czek GIRO jest formularzem wypłaty na którym podane są szczegóły transakcji.

W Domu Finansowym QS pożyczkę z wypłatą na czek GIRO uzyskamy od:

Zapraszamy do korzystania z oferty.

Opaska płatnicza – co to jest i jak działa?

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij