Od maja do lipca tego roku braliśmy udział w konferencjach Asist. Zostało zorganizowanych 9 konferencji w 9 województwach w całej Polsce. Tematem przewodnim była „Rola Agenta w zmieniającym się świecie.”

Konferencje Asist miały przybliżyć agentom zmiany, które zachodzą na rynku. Prezes Rafał Ćwikliński przedstawił na nich wizję rozszerzania horyzontów i szukania okazji biznesowych. Pokazał możliwość współpracy między spółkami Asist i Dom Finansowy QS oraz korzyści jakie dostarczą Agentowi produkty obu firm.

W konferencjach Asist wzięły udział także spółki partnerskie: Wygodna Rata, Ius Debitum, Seguria oraz nasza – Dom Finansowy QS. Ofertę wszystkich spółek przedstawiono zaproszonym gościom. Dużą rolę odegrały także stoliki eksperckie, przy których można było indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami tych spółek i zapoznać się z ich produktami.

Jako partner konferencji zaprosiliśmy na nie współpracujących z nami agentów, a także naszych dostawców.

Nasi agenci mieli możliwość posłuchać o wyzwaniach agentów ubezpieczeniowych i poznać argumenty dlaczego warto rozszerzyć swój profil działalności o produkty ubezpieczeniowe.

Konferencje były przeprowadzone pod patronatem Towarzystw Ubezpieczeniowych:

14-15 maja w województwie zachodnio-pomorskim pod patronatem Allianz

20-21 maja w województwie łódzkim pod patronatem Warty

27-28 maja w województwie warmińsko-mazurskim pod patronatem Proama/Generali

3-4 czerwca w województwie mazowieckim pod patronatem AXA

10-11 czerwca w województwie kujawsko-pomorskim pod patronatem Wiener

13-14 czerwca w województwie opolskim pod patronatem Ergo Hestia

28-29 czerwca w województwie pomorskim pod patronatem Link 4

1-2 lipca w województwie świętokrzyskim pod patronatem AVIVA

11-12 lipca w województwie wielkopolskim pod patronatem PZU

Na konferencjach poza częścią szkoleniową, goście korzystali z atrakcji w ciągu dnia i mieli okazje zintegrować się podczas uroczystych kolacji.

– To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zacieśnienia relacji z naszymi oraz nowymi Agentami – uważa doradca Domu Finansowego QS biorący udział w konferencji – Atmosfera panująca na konferencji była niezwykle miła i swobodna, a przedstawiane treści podczas szkoleń wnosiły wiele nowych informacji.

Dom Finansowy QS na konferencjach

My również mieliśmy możliwość przedstawić Agentom Ubezpieczeniowym Asist program i zasady współpracy z Domem Finansowym QS. Skupiliśmy się na korzyściach z oferowania swoim Klientom wszystkich usług finansowych, nie tylko ubezpieczeń.

Wsparci przez naszych Partnerów, którzy brali udział w konferencjach: Alior Bank, Hapi Pożyczki, Smile, Ferratum Bank oraz Takto Finanse, przybliżaliśmy świat kredytów i pożyczek.

W efekcie odbytych spotkań aktywnie akredytujemy agentów Asist. Natomiast nasi agenci podpisują umowę z Asist i rozszerzają sprzedaż ubezpieczeń o produkty dostępne w Asist.

Finanse godne zaufania. Wspólnie możemy więcej!

Dziękujemy naszym Agentom za aktywny udział w konferencjach, naszym partnerom za odpowiedź na zaproszenie i przygotowanie materiałów szkoleniowych, oraz firmie ASIST za możliwość udziału we wszystkich konferencjach i przedstawienie na nich naszej oferty.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij