Samochód jest nieodzownym udogodnieniem dla każdego. Jego klasa, jakość, kolor – wszystko ma znaczenie. To jaki samochód wybieramy świadczy o naszych potrzebach i statusie majątkowym. Kupiony raz służy przez wiele lat. Ale któż nie marzy o nowym samochodzie? Oglądając nowe silniki, możliwości, design, ciężko się oprzeć pokusie posiadania wymarzonego samochodu.

Niestety dla wielu osób nie jest to dobro dostępne. Koszt samochodu to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Uzbieranie więc na nowy samochód może trwać latami. Zbieranie, wyrzekanie się przyjemności, długotrwałe czekanie może zniechęcić. Rozwiązaniem może być kredyt na samochód.

A co jeżeli potrzeba jest nagła?

Rynek finansowy proponuje wiele rozwiązań. Mamy oczywiście do wyboru leasing lub wynajem długoterminowy, o których pisaliśmy już wcześniej tutaj.

Tym razem chcielibyśmy przybliżyć Państwu kredyt na samochód. Jest to finansowanie, które może być przeznaczone tylko na ten cel. Wiąże się z zabezpieczeniem  w postaci kupowanego samochodu. Jest to zazwyczaj cesja zapisana w dowodzie rejestracyjnym. Formalności musi załatwić właściciel pojazdu w urzędzie komunikacji. Kredyt samochodowy wymusza od nas wykupienie  pełnego ubezpieczenia samochodu, co jest dodatkowym kosztem. Raty kredytu w zależności od oferty są bardzo różne. Często warto sprawdzić też ofertę w salonie samochodowym. Można wziąć kredyt tradycyjny (spłata co miesiąc) lub jeżeli mamy gotówkę 50/50%. Te drugie często są sprzedawane na 0 oprocentowaniu.

zdjęcia: „http://www.freepik.com” Designed by Freepik

A co jeżeli nie mamy zdolności kredytowej?

Naprzeciw Klientom wychodzi więc Autokapital ze swoja pożyczką na samochód.

Autokapital jest pożyczką dostępną również dla osób które nie posiadają zdolności kredytowej. Cały proces jest bardzo szybki, a decyzja wydawana natychmiast. W ciągu 24 h mamy pieniądze u siebie. Można uzyskać finansowanie od 10 tys do 100 tys złotych – do 65% wartości samochodu.

Poza ofertą na zakup nowego samochodu, Autokapital proponuje również pożyczki pod zastaw samochodu. Ofertę możesz sprawdzić w Domu Finansowym QS.

Kredyt na babcię

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij