W dniu 16.01.2019 Pan Rafał Ćwikliński został inwestorem strategicznym Domu Finansowego QS. Objął też stanowisko Prezesa Zarządu.

Rafał Ćwikliński wywodzi się z branży ubezpieczeniowej, z którą jest związany od 1993 roku.  Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej. W 2002 roku założył QS Asist Sp. z o.o., w której pełnił funkcję Prezesa Zarządu, zaś w 2003 roku powołał do życia oraz objął obowiązki Prezesa Zarządu Asist Sp. z o.o. – ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej, specjalizującej się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

W roku 2014 założył i stanął na czele spółki Seguria Sp. z o.o., której zadaniem jest rozwój sieci sprzedaży produktów życiowych i inwestycyjnych. W 2016 roku założył spółkę Wygodna Rata.pl pozwalającej w prosty sposób rozłożyć składkę ubezpieczenia na raty.

Rafal Cwiklinski

Prywatnie pasjonuje się sportem, biega (jego koronną dyscypliną w przeszłości był bieg na 400 metrów przez płotki), a także uprawia kitesurfing.

Widzi w branży consumer finance przyszłość i chce poszerzać perspektywy biznesowe. Duże doświadczenie w rozwoju firm oraz w branży finansowej pozwoli na wykorzystanie synergii prowadzonych biznesów i rozwój spółek. Firma Asist i Dom Finansowy Qs mają ze sobą wiele wspólnego, m.in. zaczynały swoją historie w tym samym miejscu: na Chłopskiej 53 w Gdańsku. Historia zatoczyła koło.

Dom Finansowy QS dalej będzie rozwijał się w kanale offline jako fundamencie działalności. Nasi Partnerzy są dla nas najważniejsi. Jest to zgodne z modelem biznesowym nowego Prezesa. Głównym klientem Asist również jest Agent.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij