Nasi Partnerzy Biznesowi


Multiagencja Ubezpieczeniowa Asist istnieje od 2003 roku i zajmuje się organizacją i obsługą sieci agencji ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Z Asist współpracuje już ponad 3600 osób, które w ramach jednej umowy otrzymują możliwość sprzedaży produktów 16 towarzystw oferujących ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Asist jest firmą stawiającą największy nacisk na nowoczesne technologie i fachową obsługę swoich współpracowników. Posiada autorski system on-line dla agentów oraz kadrę doświadczonych pracowników, którzy służą im fachową pomocą.


Wygodna Rata powstała z myślą o tysiącach Klientów, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą płacić raz w roku jednej dużej kwoty za polisy ubezpieczeniowe. Dzięki Wygodnej Racie można płacić stałą miesięczną kwotę raty za zakupione ubezpieczenia i dodatkowo cieszyć się dodatkową kwotą gotówki – i to wszystko w ramach jednej umowy pożyczki. Wygodna Rata to niskie koszty dla klienta, dodatkowa prowizja dla agenta, cały proces dostępny w trybie on-line, z szybką decyzją kredytową i błyskawicznym uruchomieniem środków.


Seguria to firma, której zadaniem jest dostarczanie naszym partnerom produktów pozamajątkowych, głównie ubezpieczeń ochronnych i na życie. Oferta życiowych towarzystw ubezpieczeniowych współpracujących z Segurią obejmuje obecnie 7 podmiotów. Umożliwiamy naszym współpracownikom sprzedaż produktów takich towarzystw jak Aviva, AXA, Ergo Hestia, Polisa-Życie, Warta, Esaliens oraz Prudential. Seguria stawia na wsparcie agencji ubezpieczeniowych w procesie sprzedaży i obsługi klientów, posiada system informatyczny on-line i kadrę doświadczonych pracowników.


IUS DEBITUM jest marką w zakresie ochrony danych osobowych, analiz podatkowych i prowadzenia windykacji.  IUS DEBITUM to odpowiedź na zmieniający się stan prawny i nowe wymagania wobec przedsiębiorców. Misją firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa danych osobowych oraz kompleksowa obsługa przedsiębiorstw.  W zakresie swojej działalności IUS DEBITUM świadczy usługi: kompleksowego audytu przetwarzanych przez państwa danych osobowych, szkoleń dla pracowników i managerów, outsourcingu Inspektora Ochrony Danych zarówno dla administratorów, jak i podmiotów przetwarzających dane, pomocy prawnej, prowadzenia analiz podatkowych, rozpatrywania reklamacji na rynku usług finansowych, prowadzenia windykacji.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij