Zarząd

Artur Mojecki

Artur Mojecki
Prezes Zarządu

Z sektorem finansowym związany od ponad 20 lat, doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc strategiczne funkcje na wysokich szczeblach managerskich między innymi w Finalyse Risk Advisory, Raiffeisen Bank Polska S.A., Bank Zachodni WBK S.A., BGZ S.A. Odpowiadał za rozwój alternatywnych kanałów dystrybucji: budowę sieci mobilnych, rozwój sprzedaży telefonicznej i internetowej, współpracę z pośrednikami kredytowymi. Menedżer zarządzający sprzedażą, rozwojem biznesu i procesami ryzyka kredytowego.

Na stanowisko Prezesa Domu Finansowego QS powołany w maju 2018 roku Absolwent Akademii Ekonomicznej oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada dyplom MBA Nottingham Trent University, ukończył Leadership Academy Harvard Business School. Entuzjasta nowych technologii służących do budowania nowoczesnych modeli relacji z klientem i wsparcia procesów biznesowych. Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i kreowaniu rozwoju podwładnych. W wolnym czasie najchętniej podróżuje. Pasjonat sportów zimowych i wodnych oraz aranżowania ogrodów.

Aneta Włostowska

Aneta Włostowska
Członek Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w finansach i analizach finansowych. Ukończyła Studia Podyplomowe z Rachunkowości i Finansów, następnie konsekwentnie rozwijała swoją karierę w tym kierunku. Doświadczenie zdobywała jako Analityk Finansowy w Domu Finansowym QS oraz w notowanej na giełdzie spółce BEST SA, a także w Biurze Maklerskim Banku Gdańskiego jako Makler Papierów Wartościowych. W latach 2006 – 2013 została Dyrektorem Finansowym, a następnie Członkiem Zarządu w Towarzystwie Inwestycyjnym SA, by w 2013 ponownie powrócić do Domu Finansowego QS gdzie objęła stanowisko Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rzetelności i transparentności prowadzonych rozliczeń, dzięki czemu stała się filarem misji DFQS: Finanse godne zaufania!

Prywatnie uwielbia podróże i narciarstwo.

Mariusz Kubat

Mariusz Kubat
Członek Zarządu

Swoje doświadczenie z finansami rozpoczął w 1995r w firmie BEST SA pracując jako weryfikator oraz osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontrahentów.

W latach 1998-2010 pracując w GE Money Banku jako osoba zarządzająca sprzedażą na terenie południowej Polski był odpowiedzialny za sprzedaż między innymi kredytów detalicznych, gotówkowych oraz samochodowych w sieci własnej oraz w sieci zewnętrznej pośredników.

Od 2010 do 2011 roku wprowadzał jako Dyrektor Strefy w Alior Banku kredyty samochodowe w sieci dealerskiej oraz pośredniczej.

Pracując w Meritum Banku jako Dyrektor Makroregionu w projekcie TESCO FINANSE w latach 2011-2015 był odpowiedzialny za sprzedaż kart kredytowych oraz kredytów gotówkowych.

W ostatnich latach 2016- 2018 był związany z operatorami finansowymi takimi jak FINES gdzie zarządzał siecią sprzedaży jako Dyrektor Makroregionu oraz Platinum Financial gdzie bezpośrednio współpracował z pośrednikami sprzedając kredyty firmowe oraz gotówkowe.

Jako absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu ukończył studia w zakresie Zarządzania Zespołami Pracowniczymi.

Posiada długoletnie doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi.

Prywatnie miłośnik starych samochodów.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij