Zarząd

Rafał Ćwikliński

Rafał Ćwikliński
Prezes Zarządu

Związany z sektorem finansowym od 1993 roku. Swoją karierę rozpoczynał w branży ubezpieczeniowej. W 2002 roku założył QS Asist Sp. z o.o., w której pełnił funkcję Prezesa Zarządu, zaś w 2003 roku powołał do życia oraz objął obowiązki Prezesa Zarządu Asist Sp. z o.o. – ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej, specjalizującej się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Następnie powołał w 2014 roku spółkę Seguria Sp. z o.o. Spółka rozwija się w sprzedaży produktów życiowych i inwestycyjnych. W 2016 roku założył spółkę Wygodna Rata.pl pozwalającej w prosty sposób rozłożyć składkę ubezpieczenia na raty. W 2019 roku objął stanowisko Prezesa Domu Finansowego QS i stał się jego inwestorem strategicznym. Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej. Widzi w branży consumer finance przyszłość i chce poszerzać perspektywy biznesowe. Duże doświadczenie w rozwoju firm oraz w branży finansowej pozwoli na wykorzystanie synergii prowadzonych biznesów i rozwój spółek. Prywatnie pasjonuje się sportem, biega (jego koronną dyscypliną w przeszłości był bieg na 400 metrów przez płotki), a także uprawia kitesurfing.

Aneta Włostowska

Aneta Włostowska
Członek Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w finansach i analizach finansowych. Ukończyła Studia Podyplomowe z Rachunkowości i Finansów, następnie konsekwentnie rozwijała swoją karierę w tym kierunku. Doświadczenie zdobywała jako Analityk Finansowy w Domu Finansowym QS oraz w notowanej na giełdzie spółce BEST SA, a także w Biurze Maklerskim Banku Gdańskiego jako Makler Papierów Wartościowych. W latach 2006 – 2013 została Dyrektorem Finansowym, a następnie Członkiem Zarządu w Towarzystwie Inwestycyjnym SA, by w 2013 ponownie powrócić do Domu Finansowego QS gdzie objęła stanowisko Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rzetelności i transparentności prowadzonych rozliczeń, dzięki czemu stała się filarem misji DFQS: Finanse godne zaufania! Prywatnie uwielbia podróże i narciarstwo.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij