fbpx

Zarząd

Artur Mojecki

Artur Mojecki
Prezes Zarządu

Z sektorem finansowym związany od ponad 20 lat, doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc strategiczne funkcje na wysokich szczeblach managerskich między innymi w Finalyse Risk Advisory, Raiffeisen Bank Polska S.A., Bank Zachodni WBK S.A., BGZ S.A. Odpowiadał za rozwój alternatywnych kanałów dystrybucji: budowę sieci mobilnych, rozwój sprzedaży telefonicznej i internetowej, współpracę z pośrednikami kredytowymi. Menedżer zarządzający sprzedażą, rozwojem biznesu i procesami ryzyka kredytowego.

Na stanowisko Prezesa Domu Finansowego QS powołany w maju 2018 roku Absolwent Akademii Ekonomicznej oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada dyplom MBA Nottingham Trent University, ukończył Leadership Academy Harvard Business School. Entuzjasta nowych technologii służących do budowania nowoczesnych modeli relacji z klientem i wsparcia procesów biznesowych. Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i kreowaniu rozwoju podwładnych. W wolnym czasie najchętniej podróżuje. Pasjonat sportów zimowych i wodnych oraz aranżowania ogrodów.

Aneta Włostowska

Aneta Włostowska
Członek Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w finansach i analizach finansowych. Ukończyła Studia Podyplomowe z Rachunkowości i Finansów, następnie konsekwentnie rozwijała swoją karierę w tym kierunku. Doświadczenie zdobywała jako Analityk Finansowy w Domu Finansowym QS oraz w notowanej na giełdzie spółce BEST SA, a także w Biurze Maklerskim Banku Gdańskiego jako Makler Papierów Wartościowych. W latach 2006 – 2013 została Dyrektorem Finansowym, a następnie Członkiem Zarządu w Towarzystwie Inwestycyjnym SA, by w 2013 ponownie powrócić do Domu Finansowego QS gdzie objęła stanowisko Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rzetelności i transparentności prowadzonych rozliczeń, dzięki czemu stała się filarem misji DFQS: Finanse godne zaufania!

Prywatnie uwielbia podróże i narciarstwo.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij