Finanse godne zaufania. Szczerze o korzyściach dla Klienta z korzystania z usług Domu Finansowego QS z Mariuszem Kubat – Członkiem Zarządu, Dyrektorem Pionu Sprzedaży Domu Finansowego QS.

 

  • Niedawno dołączył Pan do zespołu DFQS obejmując stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora Pionu Sprzedaży. Jak Pan ocenia jego pozycję na rynku?

Dom Finansowy QS to stabilna i solidna firma, która ma najdłuższą w Polsce historię na rynku pośrednictwa finansowego. Od 17 lat dba o finanse Klientów, pomagając im w pozyskaniu finansowania na potrzeby bieżące i spełnianie marzeń. Obsługujemy Klientów indywidualnych i biznesowych, pomagając im przy wyborze kredytu, pożyczki, leasingu czy ubezpieczenia. Dom Finansowy QS posiada dużą wiedzę o potrzebach i możliwościach finansowych potencjalnych Klientów z dużych miast a także małych miejscowości. Ta wiedza i zaufanie jakie wypracował sobie przez wiele lat daje firmie stabilną pozycję na rynku.

  • Jakie stawia Pan sobie cele jako Dyrektor Sprzedaży? W jakim kierunku będzie rozwijała się oferta DFQS?

Chcemy by oferta QS była jak najbardziej kompleksowa, byśmy mogli przedstawić Klientowi pełen wachlarz możliwości. Jako Dyrektor Sprzedaży zależy mi, żebyśmy byli blisko naszych Klientów, byśmy mieli ich zaufanie i faktycznie mogli przedstawiać im najlepsze rozwiązania.

  • Dlaczego więc Klient miałby skorzystać z oferty DFQS, a nie innego pośrednika? Czym różnicie się od konkurencji?

Przede wszystkim relacjami, to o nie dbamy i na nie kładziemy największy nacisk. To co wyróżnia naszą firmę to ludzie. Dbamy o to by agenci obsługujący naszych Klientów byli dobrze przeszkoleni, mieli odpowiednią wiedzę, ale także empatię na potrzeby naszych Klientów.

  • A dlaczego nie korzystać bezpośrednio z oferty banku, pożyczkodawcy lub ubezpieczyciela?

Często oferty tych instytucji są niezrozumiałe dla Klienta. Umowy na kilkadziesiąt stron, formalności wymagające kilkunastu podpisów i sztywne procedury sprawiają, że znajduje się na rynku miejsce dla nas. My pomagamy Klientowi przybliżyć niezrozumiałe treści, wytłumaczyć wątpliwości, znaleźć ofertę, która spełni jego potrzeby. Nam zależy na każdym Kliencie. Naszą przewagą jest brak anonimowości. Biorąc kredyt, pożyczkę lub ubezpieczenie w Domu Finansowym QS, nie bierzemy jej w wielkiej instytucji, gdzie jesteśmy tylko numerem umowy, ale bierzemy ją u Pani Asi/ Marty, która w każdej chwili jest do naszej dyspozycji i pomaga nam we wszelkich formalnościach. Ale naszą największą  przewagą nad tymi instytucjami jest fakt że możemy zaproponować naszym Klientom nie jedno rozwiązanie, ale przedstawiamy im szereg ofert z różnych instytucji finansowych w jednym miejscu.

Mamy w swojej ofercie kilka banków, kilkanaście firm pożyczkowych oraz firm ubezpieczeniowych – obecnie 44 dostawców. Dbamy by oferta, którą prezentujemy była zróżnicowana, żeby spełniała oczekiwania naszych Klientów i była dla nich dostępna! Starannie wybieramy naszych dostawców, sprawdzając warunki i umowy jakie oferują oni naszym Klientom, nieustannie dodając nowe produkty, ale też wymieniając te które z biegiem czasu stają się nierynkowe.

  • Poznaliśmy ofertę DFQS i jego przewagi konkurencyjne, ale co z tego wynika bezpośrednio dla Klienta?

Wynika tyle, że wielkie marzenia naszych Klientów są do spełnienia! Zapraszamy.

Służba Pośrednika Wobec Klientów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij