Coraz więcej instytucji finansowych wprowadza do swojej oferty pożyczkę na oświadczenie. Na czym to dokładnie polega i czego możemy się spodziewać?

Oszczędność czasu

Największą zaletą pożyczek na oświadczenie jest oszczędność czasu. Czas między złożeniem wniosku, a otrzymaniem pieniędzy na konto może potrwać kilkanaście minut.

Mało formalności

Pilne potrzeby finansowe możemy więc załatwić od ręki. Wybierając tą ofertę nie musimy kompletować dokumentów dotyczących naszego wynagrodzenia. Tj. nie musimy prosić pracodawcy o zaświadczenie o naszych zarobkach, przedstawić wyciągów z kont lub dokumentów podatkowych. Zamiast tego składamy pisemne zaświadczenie o wysokości naszych zarobków.

Analiza zdolności kredytowej

Analiza zdolności kredytowej odbywa się więc tylko na podstawie złożonego oświadczenia. We wniosku poza wysokością wynagrodzenia musimy podać numer pesel, numer telefonu, numer konta na które mają być wypłacone środki, nazwę pracodawcy. Podanie tych informacji sprawia, że pożyczkodawca może sprawdzić wiarygodność naszego oświadczenia, wykonując np. telefon do pracodawcy. Przypominamy, że za złożenie fałszywego oświadczenia grozi odpowiedzialność karna.

Kredyt na oświadczenie

Z ofertą na oświadczenie wychodzą do Klientów nie tylko pożyczkodawcy, ale także banki. Najłatwiej oczywiście uzyskać kredyt na oświadczenie w banku w którym posiadamy konto osobiste. Wtedy mamy szanse na uzyskanie lepszej oferty. Bank nas zna i ma wgląd w historię naszego konta, przez co ogranicza ryzyko udzielenia kredytu na oświadczenie.

Niższe kwoty

Co ważne wnioskując o kredyt czy pożyczkę na oświadczenie musimy liczyć się z tym, że uzyskamy finansowanie na niższe kwoty niż gdybyśmy wnioskowali dostarczając pełną dokumentacji.

Oferta na oświadczenie w Domu finansowym QS

W Domu Finansowym QS możemy uzyskać ofertę na oświadczenie od następujących banków:

Alior Bank (specjalna oferta dla budżetówki), Nest Bank (pożyczka na zakup), mBank (tylko dla wewnętrznych Klientów banku)

Oraz od następujących instytucji pożyczkowych:

Aasa, Ale Rata, Autokapital (na oświadczenie, ale pod zastaw samochodu), euroloan, ferratum do, kredyt ok (tylko dla wybranych źródeł dochodu), Mikrokasa, Provident, Rapida (ale z gwarantem), smart11 (tylko na sfinansowanie polisy), Smile (tylko pożyczka retencyjna lub konsolidacyjna), sms kredyt (dla stałych Klientów), sprint, Supergrosz (tylko przy wypłacie przelewem), TakTo, Vippo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Płacić telefonem – Blikiem lub Apple Pay/Google Pay,

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij