Życie jest największą wartością! Jednak jak o nie dbamy? Czy przykładamy największą wartość by zabezpieczyć nasze życie? A co w przypadku gdy je stracimy? Albo utracimy na jakości? Czy mamy pomysł jak zabezpieczyć naszych bliskich?

Utrata życia lub zdrowia powoduje utratę poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji, komfortu. Co robimy by zabezpieczyć się przed ta sytuacją? Czy myślimy o tych najważniejszych rzeczach gdy jesteśmy zdrowi i w pełni sił?

Niedługo nowy rok, to czas nowych postanowień, refleksji, zmian. Może warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swoich bliskich.

Z danych statystycznych wynika, że tylko co 4 Polak wykupuje polisę na życie, zdecydowanie więcej osób ubezpiecza mieszkanie, a najwięcej samochód. Czy faktycznie samochód jest dla nas więcej wart niż życie?

Od czego możemy się ubezpieczyć?

Przede wszystkim od śmierci. W przypadku nieszczęśliwego wypadku, nagłej choroby, nasza najbliższa rodzina dostanie zabezpieczenie, które pozwoli jej przetrwać w najbardziej niestabilnym momencie ich życia.

Możemy ubezpieczyć się od nieszczęśliwych wypadków – złamań, poparzeń, utraty wzroku i innych. A także od poważnych chorób – nowotworów, udarów, zawałów.

W skutek tych wydarzeń możemy być całkowicie niezdolni do pracy, lub częściowo np. w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu. W innych wypadkach potrzebne jest leczenie szpitalne lub długotrwała rehabilitacja. A te rzeczy jak wiadomo dużo kosztują. Leczenie jest bardzo kosztowne, leki rzadko kiedy refundowane. A co jeżeli konieczne jest leczenie za granicą? To już bardzo duże koszty. Ubezpieczenie zapewni nam dodatkową gotówkę, która będzie bardzo pomocna w takiej sytuacji. Pokryje koszty leczenia, leków, wypłaci odszkodowanie najbliższym.

A jeżeli mamy rodzinę na utrzymaniu? Tym bardziej powinniśmy pomyśleć o zabezpieczeniu naszych najbliższych. Gdyby coś nam się stało sytuacja materialna naszej rodziny uległaby dużemu pogorszeniu. Warto pomyśleć, by dostali oni zabezpieczenie które pomoże im ułożyć sytuację zanim staną na nogi.

Ubezpieczalnie mają szeroką ofertę ubezpieczeń na życie. Od podstawowych chroniących tylko na wypadek śmierci, po bardzo szerokie chroniące przed chorobami i wyspecjalizowane np. w chorobach nowotworowych. Warto zapoznać się z ofertą dostępną w Domu Finansowym QS.

Ubezpieczenie na wakacje.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacjiZamknij